• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D yog qhov sib npaug 100Gb/s Quad Me Form-factor Pluggable (QSFP28) kho qhov muag. Nws muab qhov chaw nres nkoj nce ntxiv thiab tag nrho cov nqi kev txuag nyiaj. QSFP28 full-duplex optical module muaj 4 txoj kev xa tawm thiab tau txais cov channel, txhua lub peev xwm ntawm 25Gb/s kev ua haujlwm rau kev sib sau cov ntaub ntawv tus nqi ntawm 100Gb/s ntawm 10km ntawm ib hom fiber ntau.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D yog qhov sib luag 100Gb/s Quad Me Form-factor Pluggable (QSFP28) qhov kho qhov muag. Nws muab qhov chaw nres nkoj nce ntxiv thiab tag nrho cov nqi kev txuag nyiaj. QSFP28 full-duplex optical module muaj 4 txoj kev xa tawm thiab tau txais cov channel, txhua lub peev xwm ntawm 25Gb/s kev ua haujlwm rau kev sib sau cov ntaub ntawv tus nqi ntawm 100Gb/s ntawm 2km ntawm ib hom fiber ntau.

    Ib txoj hlua hluav taws xob fiber ntau txuas nrog LC/UPC Duplex txuas tuaj yeem ntsaws rau hauv QSFP28 tus qauv txais khoom. Kev sib dhos kom raug yog ua kom ntseeg tau los ntawm phau ntawv qhia sab hauv lub qhov rooj. Cov kab feem ntau tsis tuaj yeem sib tw rau cov channel kom raug rau kev sib koom ua ke. Kev sib txuas hluav taws xob tau ua tiav los ntawm MSA-raws li 38-tus pin ntug hom txuas.

    Cov khoom lag luam tau tsim nrog daim ntawv foos, kev sib txuas kho qhov muag/hluav taws xob thiab kev teeb tsa digital raws li QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). Nws tau raug tsim los ua kom tau raws li qhov ua haujlwm hnyav tshaj plaws suav nrog kub, av noo thiab EMI cuam tshuam. Tus qauv tuaj yeem tswj hwm los ntawm I2C ob-xaim xov tooj sib txuas.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 transceiver module tau tsim rau 100 Gigabit Ethernet txuas ntau dua 40Km ib hom fiber ntau. Kev kuaj mob digital muaj nyob ntawm I2C interface, raws li tau teev tseg los ntawm QSFP+ MSA. Thiab ua raws li 100G 4WDM-40 MSA.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z yog tsim los rau 80km daim ntawv thov kev sib txuas lus kho qhov muag. Cov qauv no muaj 4-txoj kab kev kho qhov muag xa mus, 4-txoj kab kev kho qhov muag tau txais thiab cov qauv tswj kev thaiv suav nrog 2 xaim xov tooj sib cuam tshuam. Cov teeb liab kho qhov muag tau sib txawv rau ib hom fiber ntau los ntawm kev lag luam tus qauv LC txuas. Daim duab thaiv tau pom hauv daim duab 1.