100m 100G CFP2

CFP2-100GBASE-SR10 module txhawb qhov txuas ntev ntawm 100m ntawm tus qauv ntau hom fiber ntau (MMF, G.652). 100 Gigabit Ethernet teeb liab tau nqa hla plaub lub nthwv dej. Multiplexing thiab demultiplexing ntawm plaub lub wavelengths raug tswj nyob hauv lub cuab yeej.

Khoom Nta

 

• Txhawb 103.1Gb/s txog 112Gb/s ntsis tus nqi

• MPO 24 receptacle kho qhov muag interface

• CPPI hluav taws xob cuam tshuam

• Uncooled 10x10Gb/s 850nm transmitter

• 10 qhov hluav taws xob txuas hluav taws xob sib txuas

• Muaj feem xyuam rau 100m nrog OM3 MMF thiab 150m nrog OM4 MMF

• Tsawg zog siv <4W

• Digital Diagnostic Monitor Interfacel

• MDIO Kev Sib Txuas Lus

• Ua tau raws li 100GBASE-SR10

• Cov ntaub ntawv ua haujlwm kub:

Commerical: 0 txog 70 ° C.

Cov ntawv thov

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb/s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet