Koj qhov chaw nyob: Tsev
  • Khoom
  • ONU
  • HUANET UA
  • HUANET ONU HG911
  • 1GE xPON ONT ONU nrog Router/Bridage nrog Anatel Certification

     Anatel No.04266-19-12230

    HZW-HG911 (HGU) yog lub mini xPON ONT lub davhlau ya nyob twg, uas siv rau kev siv dav dav dawb huv. Txhawb nqa thev naus laus zis ntawm txheej 2 Ethernet hloov thiab nws yooj yim rau kev saib xyuas thiab tswj hwm. thiab kev xav tau ntawm xPON
    Khoom siv.

    Kev Sib Txuas Lus

     

    Hoob B+
    Tus neeg txais kev nkag siab: -28dBm
    Wavelengths: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
    Cov ntaub ntawv nqes qis: 2.488Gbps
    Cov Ntaub Ntawv Nto Tawm Tus Nqi: 1.244GpbsT
    GPON: FSAN G.984.2 tus qauv SC/PC ib hom fiber ntau
    28dB txuas poob thiab 20KM nrug nrog 1: 128

    1*10/100/1000M pib sib tham
    Tag Nrho Duplex/Half-Duplex
    RJ45 Txuas
    Auto MDI/MDI-X
    Kev Xa Mus Li Cas 100 Meter

    Khoom Parameters

     

    Qhov ntev (L x W x H) 120 hli x 100 hli x 30 hli Lub zog hluav taws xob 12 V DC, 0.5A
    Qhov hnyav Kwv yees li 240 g Kev siv hluav taws xob zoo li qub 2.5 W os
    Ua haujlwm kub 0 ° C txog +50 ° C. Kev siv hluav taws xob ntau 3 Wb
    Kev khiav hauj lwm cov av noo 10% RH txog 90% RH (tsis-condensing) Chaw nres nkoj 1 ZPO
    Lub hwj chim adapter tswv yim 100-240 V AC, 50/60 Hz Qhov ntsuas Hwj chim/PON/LOS/LAN

    Khoom Ua Haujlwm

     

    Ua raws li ITU - T G.984 Txuj, hloov kho GPON ntws los
    Txhawb ONU pib tshawb pom/Tshawb nrhiav txuas/hloov kho tej thaj chaw deb ntawm software
    Txhawb SNand LOID+Password ntau txoj hauv kev rau npe
    Txhawb chaw nres nkoj VLAN teeb tsa
    Txhawb mac-chaw kawm
    Txhawb qhov chaw txwv-txwv tus nqi thiab kev tswj bandwidth

    Txhawb kev tshaj tawm cua daj cua dub tiv taus
    Txhawb igmp pob tshab/snooping/proxy hom
    Txhawb kev teeb tsa kev tswj hwm chaw nyob deb
    Txhawb Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
    Txhawb peb txheej txheej txheej txheem ua haujlwm
    EMS kev tswj hwm network raws SNMP, yooj yim rau kev saib xyuas
    Txhawb lub zog-tawm lub tswb muaj nuj nqi, yooj yim rau txuas teeb meem nrhiav pom
    Txhawb chaw nres nkoj ntws-tswj