• head_banner

GPHF Pawg Thawj Coj

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 chaw nres nkoj GPON Service Board Card

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-chaw nres nkoj GPON OLT Interface Board

    GPHF yog qhov muag zoo tshaj GPON Pab Pawg Tswj Haujlwm ntawm Huawei MA5800 Series OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Card nrog B+/C+/C ++ SFP module

    Txhawb kev faib faib 1: 128

    Kev Ceev Tshaj Tawm: 2.488Gbit/s, Tau Txais Ceev: 1.244Gbit/s

    Hom Interface: SC/PC