• head_banner

Huawei GPON Module

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ optical transceiver ntawm GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Nqe lus piav qhia Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-chaw nres nkoj GPON OLT Interface Board GPLF yog qhov muag zoo tshaj GPON Kev Pabcuam Board ntawm Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card nrog B+/C+/C ++ SFP module Txhawb kev faib ua feem 1: 128 Kev Xa Tus Kheej: 2.488Gbit/s, Tau Txais Kev Ceev: 1.244Gbit/s Kev Sib Txuas Yam: SC/PC Max Tshaj Tawm nrug: 20KM Xa Wavelength: 1490nm, Tau Txais Wavelength: 1310nm Cov Qauv Ua Raws: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...