• head_banner

NWS System

  • 100G Transponder/Converter

    100G Transponder/Hloov

    100G OTN Transmitter txhawb nqa ib QSFP28 tus neeg siv khoom sib txuas thiab ib qho CFP kab-sab sab los txhawb nqa ib leeg-channel 100Gbps cov ntaub ntawv loj-hloov pauv. Kev lag luam muaj txiaj ntsig zoo tshaj plaws thev naus laus zis thiab FEC rau pem hauv ntej kho qhov yuam kev coding thev naus laus zis ua rau muaj peev xwm siab, kev ua haujlwm siab ntev kev sib kis tau zoo.

  • 200G Muxponder 2x100G converge to 200G

    200G Muxponder 2x100G hloov mus rau 200G

    100G OTN Transmitter txhawb nqa ib QSFP28 tus neeg siv khoom sib txuas thiab ib qho CFP kab-sab sab los txhawb nqa ib leeg-channel 100Gbps cov ntaub ntawv loj-hloov pauv. Kev lag luam muaj txiaj ntsig zoo tshaj plaws thev naus laus zis thiab FEC rau pem hauv ntej kho qhov yuam kev coding thev naus laus zis ua rau muaj peev xwm siab, kev ua haujlwm siab ntev kev sib kis tau zoo.

  • SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder 10Gbps Repeater/Converter/Transponder

    SFP+ Multi-Rate Quad Transponder muaj 8 SFP+ qhov qhib, Cov cuab yeej muab kev hloov pauv tau yooj yim ntawm ntau txoj cai, xws li 1G/10G Ethernet, SDH STM16/STM64, OTU1/OTU1e/OTU2/OTU2e, Fiber Channel 1/2/4/8 /10, CPRI, thiab lwm yam. SFP+ transponder txhawb ntau tus nqi ua haujlwm nrog cov ntaub ntawv kho qhov muag los ntawm 1Gbps txog 10Gbps; Ntau qhov kev daws teeb meem kho qhov muag suav nrog kev hloov xov xwm, teeb liab rov ua dua, hloov pauv lambda.

  • 40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponder

    40G & 100G Muxponer txhawb nqa 4x10G↔40G lossis 4x25G↔100G cov txheej hluav taws xob sib npaug/demultiplexing, thiab hloov pauv ntau qhov sib txawv/demultiplexed kho qhov muag teeb liab rau hauv DWDM tus qauv nthwv dej teeb pom kev zoo. ith DWDM MUX/DEMUX, ntau-channel 100G lossis 40G cov kev pabcuam raug xa mus rau hauv DWDM system. 40G & 100G Muxponder yog tus nqi qis tshaj rau 100G lub nroog loj cheeb tsam network DWDM kis tau tus mob.

  • 40G & 100G OEO Converter

    40G & 100G OEO Hloov

    40G & 100G Transponder txhawb ob 40G lossis 100G kev pabcuam nkag. Ntau qhov kev daws teeb meem kho qhov muag suav nrog kev hloov xov xwm, teeb liab rov ua dua, hloov pauv lambda.

  • SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M~32G Repeater/Converter/Transponder

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder 125M ~ 32G Repeater/Converter/Transponder

     

    SFP28 Multi-Rate Quad Transponder muaj 8 SFP28 qhov qhib, Cov cuab yeej muab kev hloov pauv tau yooj yim ntawm ntau txoj cai, xws li 100M/1G/10G/25G Ethernet, SDH STM1/STM4/STM16/STM64, Fiber Channel 1/2/4/8 /10/16/32Gbps, CPRI, thiab lwm yam.
    SFP28 transponder txhawb nqa ntau qhov ua haujlwm nrog cov ntaub ntawv kho qhov muag los ntawm 1Gbps txog 32Gbps; Ntau yam ntawm kev kho vajtse kev daws teeb meem suav nrog kev hloov xov xwm, teeb liab rov ua dua, lambda hloov dua siab tshiab.

     

  • Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

    Redundant Multi-Rate Dual Transponder 10 Gbps Repeater/Converter/Transponder

     

     Cov transponder no yog 10G fiber ntau rau fiber 3R converter repeater thiab transponder. Cov transponder no txhawb nqa SFP+ rau SFP+ lossis XFP rau XFP fiber sib txuas. 1+1 Tsis siv neeg kho qhov muag kab tiv thaiv kev hloov pauv tau txais kev txhawb nqa rau Kab kab. Lub transponder yog cov txheej txheem pob tshab, muab 3R (Re-amplification, Re-shaping and Re-clocking) ntawm cov qauv sib txawv kho qhov muag sib txawv.

  • Blue/Red EDFA Optical Amplifier

    Xiav/Liab EDFA Optical Amplifier

    Tib Fiber Bidirectional EDFA Amplifier qauv suav nrog Liab thiab xiav chaw nres nkoj tsim los rau ib leeg fiber DWDM Tshuaj. Kev tsim qauv ntawm cov qauv no yog siv rau ib leeg-fiber DWDM cov kab ke sib kis.

  • Middle stage access EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Qib nruab nrab nkag mus EDFA Optical Amplifier-PA Card

    Nrog rau kev thov cov txheej txheem kev nyob deb dhau los ua ntau thiab dav dua, peb lub tuam txhab tus kheej tau tsim kho theem nruab nrab nkag mus (MSA) EDFA, theem nruab nrab nkag mus (MSA) EDFA tuaj yeem daws qhov cuam tshuam cuam tshuam los ntawm DCM thiab OADM, offset DCM thiab OADM pawg. Qhov ua rau pom qhov poob ua rau txo qhov kev puas tsuaj ntxiv ntawm cov kab ke OSNR.

  • EDFA Optical Amplifier – Booster Amplifier

    EDFA Optical Amplifier - Booster Amplifier

    EDFA Optical Amplifier module muab ntau txoj haujlwm, suab nrov qis, Erbium-Doped Fiber Amplifier (EDFA) cov kev daws teeb meem, Lub tshuab ua kom nrov nrov tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov nce ntxiv (Tsis Siv Neeg Tau Txais AGC), tso zis tas li (Tsis Siv Neeg Tswj Lub Zog, APC). Kev koom ua ke VOA tuaj yeem hloov kho kom ua tiav cov txiaj ntsig tau zoo. Nws tuaj yeem ua kom nrov C-Band teeb liab nrog lossis w/o theem nrab nkag mus (MSA), uas coj tau yooj yim rau kev thov network.

  • DCM Dispersion Compensation Device

    DCM Dispersion Compensation Device

    Huanet kho qhov muag them nuj nqis nrog txoj kab nqes kev faib nyiaj rau tus qauv ib hom fiber ntau tuaj yeem DCM (G.652) yog kev sib faib thiab kev faib tawm txoj kab nqes tau them nyiaj dav dav hauv C-band, tso cai rau kom ua kom muaj kev sib faib zoo dua qub. Hauv kev faib cov nyiaj them poob haujlwm ntawm 1545nm wavelength dispersion tuaj yeem ncav cuag -2070ps / nm.

  • Dispersion Compensation Module (DCM)

    Dispersion Compensation Module (DCM)

    Cov Txheej Txheem Kev Them Nqi Dispersion tab tom tsim cov HUA6000 Kev Kho Qhov Muag Thauj Khoom thiab ua haujlwm ntawm cov kev sib txuas lus kho qhov muag txhawm rau kho qhov mem tes kis pom tshwm sim hu ua Chromatic Dispersion uas txo qis kev sib kis deb tshaj plaws ntawm cov ntaub ntawv hauv fiber ntau.

123 Tom ntej no> >>> Nplooj ntawv 1 /3